אתר האינטרנט, דף הפייסבוק ,קבוצת הפייסבוק, האנסטגרם  הדיוור  הדיגיטלי ,קבוצת וצאפ ( להלן המדיה האנטרנטית) המופעלים  ע"י ריטה שאוליאן  או מי מטעמה, נועדו להנגיש מידע בנושא בריאות.

המדייה האנטרנטית  של ריטה שאוליאן  מאפשרת רכישת מוצרים דיגיטליים ופיזיים בתחום הבריאות באמצעות האינטרנט, על ידי ציבור גולשי האינטרנט.
תקנון זה חל על  כל שימוש שנעשה  שייעשה על ידך באתר ועל כל רכישת המוצרים שתתבצע על ידך באמצעות האתר ואו המדיה האנטרנטית.

רכישת מוצרים  מכל סוג שהוא דרך ריטה שאוליאן באמצעות אתר זה או באמצעות המדיה האנטרנטית של ריטה שאוליאן דיאטנית קלינית  מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג לפי תקנון זה .

ההמלצות והמידע המועברים  עי ריטה שאוליאן דיאטנית קלינית באתר ,במדיה  האנטרנטית,  במוצרים הדיגיטליים הפיזיים  ובסדנאות  מהווים המלצות בלבד ואינם  מהווים תחליף להתייעצות אישית  עם גורם רפואי מוסמך.

המוצרים, התכניות ,השרותים,ההמלצות, המתכונים, הסרטונים  וכל המידע במידיות האנטרנטיות כולל אתר זה אינם קשורים או באים מטעם כל מוסד רפואי  בארץ ובחול.

השימוש באתר ובמדיה האנטרנטית  הינו על אחריות המשתמשים בלבד ואין בו בכדי להחליף את אחריות המשתמשים.

מוצרים, קורסים וסדנאות:

כל התכנים ( כולל פרטי המשתתפים בסדנאות ) המופיעים במוצרים בקורסים ובסדנאות של ריטה שאוליאן דיאטנית קלינית  מוגנים בזכויות יוצרים ואין להעתיק לשכפל  או להעבירם  לצד אחר ללא בקשת רשות מפורשת והסכמה מצד ריטה שאוליאן דיאטנית קלינית.

תנאים לבצוע עסקה:

בבצוע העסקה הנך מצהיר/ה שהאחריות המלאה בשמוש בהמלצות ואו במוצר חלה עליך ואת/ה מודע/ת שאינך סובל/ממגבלה רפואית המצוינת בהגבלות כל תכנית המונעת ממך לקחת חלק בתכנית ואו לרכוש ולהשתמש במוצר
תנאי ביטול עסקה:

בהתאם למוצר שנרכש וכרשום בדף המכירה.
תנאים לביצוע עסקה:

ריטה שאוליאן שומרת לעצמה את הזכות לא לאפשר רכישה או לבטל עסקה על פי שיקוליה המקצועיים.

ריטה שאוליאן דיאטנית קלינית אינה אחראית  ולא תשא בכל נזק מכל סוג שהוא, ישיר או עקיף שיגרם למשתמש או נעזרים בהמלצות האתר ואו המדיה האנטרנטית , בסדנאות בטיפולים ובמוצרים הדיגיטליים והפיסיים.

יצירת קשר ושאלות:

לשאלות ניתן לפנות לריטה שאוליאן דיאטנית קלינית  דרך ה- צור קשר  באתר, או במייל rittadiet@gmail.com.

למזונות ותבלינים מהמטבח הביתי לאזון הדחף לסוכרים והאצת חילוף החומרים.

קבלי מתנה את חוברת תבלינים  לאיזון הדחף לסוכרים ופחמימות ממכרות וירידה טבעית במשקל
ותתחילי לרזות